Jump to content

* * * * * 1 votes

Рестарт?

4 повідомлень у цій темі

#1 OFFLINE   Deman

Нічне створіння

• CDS TeaM
  • 2164 posts

Надіслано 06 April 2017 - 10:39 PM

Хуся, я так почитав твій останній пост про пролетівші роки і подумав що не добре так робити.
Хоча якщо чесно я уже давно про це думаю, не добре так поводитись з роками нашого життя.
Як ви гадаєте?
Ідея у мене така: витратити тижня два роботи і відновити форум, купити нормальну ліцензію IPB. Попрацювати над ірзними речима, включаючи ім'я? Оновити все і привести до ладу. Хто що думає? Воно того варте?

Я не хочу щоб це був "архів", хочеться оживти спілкувнання. Я дуже скучив за всіма і мені здаєтсья ми не могли настільки сильно змінитися щоб нам не було цікаво разом.

Якщо з якоїсь причини ви не можете залогінитись то напишіть мені в скайп, ымейл чи мобыльник. Всы моъ контакти ось тут:
http://alex.diamantopulo.com

Дякую друзяки!
Я дуже сподіваюся прочитати тут хоча би кілька відповідей :)

#2 OFFLINE   Deman

Нічне створіння

• CDS TeaM
  • 2164 posts

Надіслано 02 May 2017 - 10:24 PM

Справедливо :)

#3 OFFLINE   MEMFIS

Користувач

• Користувачі
  • PipPip
  • 55 posts

Надіслано 21 May 2017 - 07:08 PM

:)

#4 OFFLINE   x3m_bob

₪самозакоханий₪

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 2772 posts

Надіслано 23 December 2017 - 05:19 PM

а шо вертайош ЦДС?
All LOVE lost
This is the end of a wortheless LIFE

www.gun.if.ua

#5 OFFLINE   Ptashechka

Гуру

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 2469 posts

Надіслано 30 April 2018 - 03:37 PM

Судячи по відповідям, користувачі сюди заходять раз на рік, коли поглинає ностальгія за студентськими роками... Неважливо що робити, важливо зберігти цей форум. Щоб можна було зайти, перечитати, відписати.
Хоча якщо буде мегакрутий дизайн, то це привабить нових юзерів, але... ІМХО, форуми померли. Замість них фейсбук та вк.

Я не хочу щоб це був "архів", хочеться оживти спілкувнання. Я дуже скучив за всіма і мені здаєтсья ми не могли настільки сильно змінитися щоб нам не було цікаво разом.

:) а було би цікаво поспілкуватися і перевірити ;)
Пять условий для одинокой птицы: первое - до высшей точки она долетает, второе - по компании она не страдает, даже таких же птиц, как она, третье - клюв ее направлен в небо, четвертое - нет у нее окраски определенной, и пятое - поет она очень тихо.
© з якогось сайту

https://womanpower.one - Жіночий сайт

Відповісти

1 читають цю тему

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Интернет реклама