Jump to content- - - - -

В Івано-Франківську наліпили тисячу вареників


  • Неможливо відповісти
Немає відповідей в цій темі

#1 OFFLINE   Nick

    Барбітурат

  • Супермодератори
  • 2221 posts
  • Звідки:Івано-Франківськ

Нагороди

Фенікс

Надіслано 16 January 2014 - 05:00 PM

У ресторані "Біле і чорне", що в Івано-Франківську встановили новий рекорд України у категорії "кулінарія, масові заходи": найбільша кількість одночасно приготовлених вареників із капусти. У закладі наліпили одну тисячу штук "козацької смакоти".
Влансиця ресторану "Біле і чорне" Оксана Мельник розповіла, що на рекорд витратили 6.5 кг борошна, близько 10кг капусти, до 27 яєць, 1.5 кг цибулі та 2 кг сала.
Процес ліплення тривав 4 дні. А у 200 рекордних вареників було вліплено 5 видів сюрпризів, які мали певне значення. Наприклад, кільцо- на одруження, горіх - на здоров'я, перець - на пекуче життя, копійка - на багатство, а корок- на розгульне життя в новому році.
Гості й учаники заходу з цікавістю дегустували вареники, намагаючись розкушувати сюрприз, щоб знати, що їх чекатиме в новому році, пише Стик.
Експертами націнального проекту книги рекордів Укаїни виступили : Ганна Крисюк , Галина Баранкевич, оксана Микицей, Олег Бочкур, Василь Печіль уважно перерахували всі вареники і оголосили новий рекорд Украіни та привітали ініціаторку з новим рекордом Украіни.
З словами Ганни Крисюк, рекорд у ресторані "Чорне і Біле" є першим на Прикарпатті в цьому році.
"Приємно, що такі престижні заклади обласного центру, як "Чорне і Біле" популяризують українські традиції. Тому наша культура і звичаї в подібний спосіб, завдяки таким людям як Оксана Мельник, набирають статусу елітарності", - зазначила пані Крисюк.

Posted Image
© Die Einsamkeit kommt dann, wenn man schon keinen mehr hat, dem man erzählen kann, wie einsam du bist!
Posted Image

1 читають цю тему

0 members, 1 guests, 0 anonymous users


Интернет реклама