Jump to content- - - - -

Франківськ отримає відремонтовану Набережну імені Стефаника


2 повідомлень у цій темі

#1 OFFLINE   Nick

  Барбітурат

 • Супермодератори
 • 2221 posts
 • Звідки:Івано-Франківськ

Нагороди

Фенікс

Надіслано 16 January 2014 - 04:58 PM

За словами керівника департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку, ця вулиця найпроблемніша у місті, тому цьогоріч шукатимуть способи, щоб відремонтувати вулицю якомога якісніше.
Як пояснюють ситуацію у вищезгаданому департаменті наразі комунальники визначили два способи і вже проводять підготовчі роботи.
Відповідно до розроблених проектів необхідно дослідити, яку основу має дорога, щоб мати можливість сформувати якісне дорожнє покриття. Чи інший варіант, який передбачає робити дорогу капітально. І те і інше – вимагатиме чимало коштів.
«Треба взяти відповідні проби. Чи там болото чи там є ще основа шутру і так дальше. Ми замовимо в інституті дослідження і як воно буде готове, подивимось що там. Загалом цей проект передбачає близько 6 мільйонів гривень. Але будемо робити лише після відповідних досліджень. Це великі кошти і якщо зараз за два роки «полетить» дорога, то знову скажуть, що вкрали гроші», - зазначають у департаменті.
Що стосується іншого способу, то кошторис проекту який виготовили в Управлінні капітального будівництва взагалі не підйомний для міста і допомоги прийдеться просити в області.
«Управління капітального будівництва виконало проект цієї дороги, який матиме 4 смуги. Створення цього проекту передбачає близько 40-ка мільйонів. Для міського бюджету це є не підйомна цифра. Також треба думати яким чином шукати гроші», - зазначив керівник департаменту.
Як можливий та найприйнятніший варіант комунальники вбачають у тому, щоб до ремонту вулиці долучилась область. На паритетних основах 50/50, чи частково профінансувала роботи.
«До прикладу, ми могли б зробити найпроблемнішу частину дороги з поточного рахунку, а інше – область. Треба шукати варіанти, але своїми силами робити дуже складно. Просити гроші області, в державному бюджеті. Відтак вже відповідні запити зробили. Будемо надіятись, що нам допоможуть», - резюмували у департаменті.
© Die Einsamkeit kommt dann, wenn man schon keinen mehr hat, dem man erzählen kann, wie einsam du bist!
Posted Image

#2 OFFLINE   MEMFIS

  Користувач

 • Користувачі
 • PipPip
 • 55 posts
 • Звідки:Івано-Франківськ

Надіслано 17 January 2014 - 03:03 PM

Ага 4 смуги :gg:
Щось мені не віриться, що її нормально зроблять :unsure:

#3 OFFLINE   husain_if

  Гігант-мислі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 1548 posts
 • Звідки:Живу в дома на ліжку

Надіслано 19 January 2014 - 04:51 AM

Було б Класно, чому відремонтують, а вот чи на довго того хватить ? недавно же був також ремонт тієїж вулиці...
Posted Image
Мрії закінчуються разом з життям
"Я приношу себя в жертву. Если этого хочет Бог, он прикажет мне встать в ряды мучеников и настоящих людей"
Саддам Хуссейн 28.04.1937 года - 30.12.2006 года

Posted Image
Posted Image

Барака Хусейн Обама - перший чорношкірий афро-американець президент США

1 читають цю тему

0 members, 1 guests, 0 anonymous users


Интернет реклама