Jump to content

* * * * * 2 votes

Шкода, що як колись вже не буде

8 повідомлень у цій темі

#1 OFFLINE   Unlogic

(map (λ(x) (+ x science)) world)

• Користувачі
  • PipPip
  • 228 posts

Надіслано 14 October 2013 - 12:26 AM

Випадковий читачу, привіт з сонячної Норвегії!

Згадав про CDS і зайшов сюди, а тут лише перекотиполя гуляють. Сумно констатувати, але всілякі вебдванолі, вконтаклє і фейспалми вбили форуми загального спілкування. Залишились лише спеціалізовані форуми, куди люди приходять по ділу.

І така пробирає ностальгія, коли проглядаю старі сторінки та теми. Це майже як музей, тільки музей персональний. Відбиток нашої з вами історії. Коротше кажучи, дякую Деману і Нетгрупу за те, що вони продовжують хостити цей всіма забутий ресурс.
Dealing with failure is easy: Work hard to improve. Success is also easy to handle: You've solved the wrong problem. Work hard to improve. (Alan J. Perlis)

#2 OFFLINE   Nick

Барбітурат

• Супермодератори
  • 2221 posts

Нагороди

Фенікс

Надіслано 15 October 2013 - 08:55 PM

Привіт, любий Unlogic, в Норвегію з осінньої Німеччини.

Думаю, CDS — це частина нас, той відбиток, який ми залишали тут протягом кількох років. Це якось більш доступне, ніж пост вКонтакті, який був написаний колись і так і зник у смітті повідомлень та копіпасту. Цей форум — свідок нашого росту і розвитку, майже як фотографії, тільки в текстових повідомленнях :)
© Die Einsamkeit kommt dann, wenn man schon keinen mehr hat, dem man erzählen kann, wie einsam du bist!
Posted Image

#3 OFFLINE   Andrik

Гуру

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 822 posts

Надіслано 18 June 2014 - 10:50 PM

Цілком згоден з обома. Я сюди заходжу приблизно настільки ж часто, наскільки переглядаю старі фотографії. ;)

Сумно констатувати, але всілякі вебдванолі, вконтаклє і фейспалми вбили форуми загального спілкування. Залишились лише спеціалізовані форуми, куди люди приходять по ділу.
Теж давно прийшов до такого невтішного висновку.

(map (λ(x) (+ x science)) world)
Ги :thumbup:
Posted Image

#4 OFFLINE   Paks

ТА ЛАДНО?!

• Супермодератори
  • 2170 posts

Надіслано 21 July 2014 - 01:48 AM

Роки пройшли, а пароль від свого акаунта не забув.. така собі маленька перемога..
Залип тільки що на старих постах... думки змішані : і тішить, і соромно місцями))) я тут виріс....Деману мега респект за такий заразний ентузіазм, що протащив цей портал через стільки років.. І люди, які тут були дуже якісь загадкові...більшість не бачив роками, а ще більше вже й не буду роками бачити..... головне, щоб всі здорові були і бульба вродила))... Всім вітаннячко (через скільки років то не прочитали)

Posted Image
Прогресс сделал розетки недоступными большинству детей, -- умирают самые одаренные

#5 OFFLINE   Deman

Нічне створіння

• CDS TeaM
  • 2164 posts

Надіслано 30 September 2014 - 07:09 PM

Paks, дякую тобі друже :) ентузіазм не тільки в мене був, просто так сталося :) Ми всі разом створювали і розвивали цей форум і себе.

#6 OFFLINE   Ptashechka

Гуру

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 2468 posts

Надіслано 23 May 2015 - 02:30 PM

Я так за вами всіма сумую! Справді, ніякий вконтакт чи однокласники не змінять форуму. Нехай сюди не завантажували по 1001 фотці на місяць, не хай не писали статусів, але тут відверто розмовляли по душах, сварилися, прощалися, мирилися і верталися. Тут знайомилися, зустрічалися, починали дружити і закохуватися. Я теж хочу висловити подяку Нетгрупу, що лишив цей форум. Деман! :rolleyes2: :rolleyes2: :rolleyes2: Я вже думала, ти закинув цей форум, як і вконтакт (хотіла тебе знайти, але в тебе тепер лише фейсбук, як у справжнього америкоза). Пакс пише, що завдяки тобі форум стоїть. Ти досі його адмін? Як в старі добрі часи? Шкода лише, що дизайн не лишився. Цей якійсь чужий, холодний. А ті жовтогарчі, помаранчеві кольори назавжди будуть гріти мою душу спогадами.
Пять условий для одинокой птицы: первое - до высшей точки она долетает, второе - по компании она не страдает, даже таких же птиц, как она, третье - клюв ее направлен в небо, четвертое - нет у нее окраски определенной, и пятое - поет она очень тихо.
© з якогось сайту

#7 OFFLINE   Barkas

вчора

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 1469 posts

Надіслано 02 July 2015 - 11:23 PM

Також думав, що форум остаточно помер. Виявляється, що не один я ностальгую)
http://barkas-if.livejournal.com/
http://community.liv...nal.com/sna_if/
Серйозність - ще не ознака глибокого розуму...
Posted Image
Не навколо винахідників нового галасу, а навколо винахідників нових цінностей обертається світ; він обертається нечутно...

#8 OFFLINE   Deman

Нічне створіння

• CDS TeaM
  • 2164 posts

Надіслано 05 October 2015 - 07:37 AM

Ptashechka, Ти теж пробач що відповідаю з такою затримкою... Виявляється мою пошту накрили і форумна не дуже добре працює. Щойно змінив на свою постійну пошту. Старатимусь заходити сюди частіше... В якомусь сенсі я і правда закинув цей форум. Я теж дуже сильно скучив за цим форумом і я розумію що назад того затишку уже скоріш за все не повернеш. Та все ж - надія помирає останньою :P . В будь якому випадку я дуже вдячний долі, зіркам, богам і взагалі світу за той час який ми провели разом! Ну а вконтакт я закинув бо то ворожа соціальна мережа. Я і в фб не особливо багато часу провожу, просто знаходжусь там аби сильно не виділятись і не дивувати людей, бо який компютерщик не має фб акаунту? :) До речі, саме вконтактики і фб повбивали форуми. До речі, що значить твій статус? "

Та, яка вже не існує на CDS

", це було прощальне повідомлення?

Barkas, форум впав в вічний сон, він не помер і нкіоли не помре. Я регулярно роблю резервні копії бази даних і файлів, буде що згадати на старості років, як доживу...

Дуже дякую Андрію Білокуру і Олександру Поліщуку, саме завдяки їм цей форум досі онлайн. Пробачте мені що більше не займаюсь розвитком форуму. У мене є лише одне виправдання - сам я не потягну і фізично я знаходжусь надто далеко :(.

#9 OFFLINE   Ptashechka

Гуру

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 2468 posts

Надіслано 12 December 2015 - 10:36 PM

View PostDeman, on 05 October 2015 - 07:37 AM, said:

До речі, що значить твій статус? " Та, яка вже не існує на CDS ", це було прощальне повідомлення?
Ой, Деман, то мій старий-старий статус. Колись поставила, коли з Bad_Girl посварилася і думала більше сюди не зазирну. Але боги вирішили інакше)) Так от і стоїть як згадка.

Пробачте мені що більше не займаюсь розвитком форуму.
Нічого, ми все розуміємо... Певно, більшість вже роз'їхалася з маленького Франіка :)
Пять условий для одинокой птицы: первое - до высшей точки она долетает, второе - по компании она не страдает, даже таких же птиц, как она, третье - клюв ее направлен в небо, четвертое - нет у нее окраски определенной, и пятое - поет она очень тихо.
© з якогось сайту

1 читають цю тему

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Интернет реклама