Jump to content

- - - - -

Аборт.., або ж: "СМЕРТЬ ПЕРЕД НАРОДЖЕННЯМ"

77 повідомлень у цій темі

Poll: Проблема абортів

Аборт - це:

You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Голос Guests cannot vote

#51 OFFLINE   Sigizmund IX

Saint

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 554 posts

Надіслано 02 February 2006 - 11:44 PM

View PostPaks, on Feb 2 2006, 14:48, said:

Якщо аборт - це не злочин, то зі скількох років чи місяців будуть карати за вбивство.....і до скількох? :rolleyes: ...А якщо дитина народиться і її зразу вб*ють, то за це посадять чи ні?....думаю наврятчи....але чому ж?... Тоді і старих вбивати мона, деякі з віком деградують і стають гірші ніж діти...притом ітак мало жить лишилось..... :ph34r: :ph34r:

Якщо всетаки дитина народиться ... тоді точно посадять!!!
Мене цікавить інше... чому ви всі говорите тільки про вбивство???
Спочатку потрібно для себе визначити: "Що таке смерть"???
І всі тут не являються вбивцями... всі стали різко побожні і т.д. А я руку на відкіс дам, що навіть половина з Вас зробила б саме "вбивство" (по вашому) і ніяк інакше, при настанні вищесказаного саме з Вами, а не з вуст знайомих чи з історій життя інших людей (знайомих і т.д.)!!!
Мені б цікаво було почути версію тієї людини, яка це пережила... і щоб саме вона підвела підсумок під цією актуальною темою для нас і суспільства в цілому!!!
"Краще з мудрим загубити, ніж з дурним знайти!?"

#52 OFFLINE   DEMON-Lord

AmunRa

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 717 posts

Надіслано 03 February 2006 - 07:41 PM

View PostPaks, on Feb 2 2006, 14:48, said:

Якщо аборт - це не злочин, то зі скількох років чи місяців будуть карати за вбивство.....і до скількох? :rolleyes: ...А якщо дитина народиться і її зразу вб*ють, то за це посадять чи ні?....думаю наврятчи....але чому ж?... Тоді і старих вбивати мона, деякі з віком деградують і стають гірші ніж діти...притом ітак мало жить лишилось..... :ph34r: :ph34r:

Ему про одно а он совсем про другое)))
"Все хорошо, но в меру" -- это правило истинно в любых условиях.

#53 OFFLINE   husain_if

Гігант-мислі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 1546 posts

Надіслано 12 January 2007 - 04:03 PM

Аборт это нехорошо :) . Тых хто роблять це, їх треба тоже абортувати) Нема нічого гіршого,страшнішого чим вбивство НЕНАРОДЖЕННОЇ дитини. Вона навтіь ще нічого незробила на цьому світі п її зразу вбивають. Як я десь чув що всі народжуються без Гріха! Тоді за що вбивати ?. Він чи вона не винні що батьки її зачали. Займаєтесь сексом думайте про наслідки! Залетіли, думайте не про себе а про того кого народите і дитина буде вам вдячна :rulezz: І Ющенко тоже, адже більше народу в Україні буде... :bang:
Posted Image
Мрії закінчуються разом з життям
"Я приношу себя в жертву. Если этого хочет Бог, он прикажет мне встать в ряды мучеников и настоящих людей"
Саддам Хуссейн 28.04.1937 года - 30.12.2006 года

Posted Image
Posted Image

Барака Хусейн Обама - перший чорношкірий афро-американець президент США

#54 OFFLINE   kozZa

заКоХана в ТаранТінОоо (:

• Користувачі
  • PipPip
  • 187 posts

Надіслано 12 January 2007 - 06:51 PM

аааа.... в мене багато коментів! :)

по-перше, оцей варіант відповіді:

слабкість нашої держави та деградація моральної сфери суспільства в цілому
,

мене взагалі здивував! ей, яка деградація до сраки? якшо половина з вас вважає, шо дитині (!!!) в 15 років з кимось переспати це нормально, в цьому держава винна? і ви ше такий варіант зробили?! "залетіти" можна як завгодно, для цього не обов"язково напитись і з ким попало спати, статись може що завгодно! до нас в школі ще колись тьотінька приходила, доктор наук, щось типу того з медакадемії здаєцця, розказувала шо за якимита там новими тестуваннями доказано шо презервативи захищають тіки від 46% венеричних захворювань і єнших інфекцій, ну і ше якась там статистика на рахунок "зальотів"... тек шо давайте не будемо про моральність. :rulezz:

а ше показували колись тожа в школі відеоролик - УЗД під час того як роблять аборт... люди, це страшно... коли манюньому такому створіннячку якимись щипцями тупо ламають череп (бо цілий він через якусь там трубку не пролазить) - це страшніше всіх разом взятих фільмів жаху, які я бачила! :cry:

Але як було вже сказано - це необхідність!!!

в мене просто слів нема. яка необіхідність? не треба дитини? народи, віддай тим, кому вона треба, або в притулок :bang:
Як це любити людей, яких ніколи не зустрічав?
Як це з кожним днем спостерігати, як під ногами осипається твій маленький і затишний світ, А ЗА НИМ ОГОЛЮЄТЬСЯ ПІТЬМА КОСМОСУ? © Любко Дереш

Posted Image

#55 OFFLINE   Res

ПрощаВай Сцк-Хрюша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 1018 posts

Надіслано 12 January 2007 - 07:36 PM

Я проти абортів!
Але:

не треба дитини? народи, віддай тим, кому вона треба, або в притулок
Ти думаєш це має виглядати так - вийти на вулицю і кричати: "Кому потрібна дитина?" Притулки переповнені! Ніхто не хоче мати дітей більше одного, максимум - двох! А ті хто із-за безпліддя не можуть мати - таких одиниці, які могли б всиновити!

слабкість нашої держави
Чому це тебе здивувало? Думаєш, дитину просто забезпечити? Все це великі гроші, от жінки і роблять аборти, бо бояться в ранньому віці неспроможності забезпечити і виховати морально здорову дитину!
Зараз здається і цю матеріальну допомогу при народженні - відмінили...
Безвихідь штовхає на вбивство!
Posted Image

#56 OFFLINE   Paks

ТА ЛАДНО?!

• Супермодератори
  • 2169 posts

Надіслано 12 January 2007 - 08:07 PM

мене взагалі здивував! ей, яка деградація до сраки? якшо половина з вас вважає, шо дитині (!!!) в 15 років з кимось переспати це нормально, в цьому держава винна?
Так, я вважаю, що це деградація держави......
Якщо в Англії/Франції/Італії та інших економічно розвинутих державах люди одружуються в 30-40 років, то для нас то чомусь дико...чому??...На нас дивляться квадратними очима, коли бачать, що дівчата та хлопці вступають в статеві відносини та заводять сім*ю в 16-18 років...Так..Для нас це стало системою, але це не є нормально....І мало того, що ми самі в лайні та ще й сміємось та призираємо тих, хто не такий ....Так...Це деградація....І ще раз я погоджуюсь з Максом, що на утримання дитини коштів в середньостатистичній сім*ї немає.....Чому за кордоном жінки працюють від того, що нема шо робити, а нас - щоб прогодувати сім*ю?...Це слабкість держави.....
Пробачте за оффтоп...не втримався :ph34r:
Прогресс сделал розетки недоступными большинству детей, -- умирают самые одаренные

#57 OFFLINE   Res

ПрощаВай Сцк-Хрюша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 1018 posts

Надіслано 12 January 2007 - 08:30 PM

На нас дивляться квадратними очима, коли бачать, що дівчата та хлопці вступають в статеві відносини та заводять сім*ю в 16-18 років...
Дивляться квадратними очима що заводять сім'ю - з цим я згідний, але про статеві стосунки не знаю, в США напевно ще раніше 16 років починають займатись сексом! Чи це міф? Теж соррі за оффтоп...
Posted Image

#58 OFFLINE   Paks

ТА ЛАДНО?!

• Супермодератори
  • 2169 posts

Надіслано 12 January 2007 - 08:47 PM

США напевно ще раніше 16 років починають займатись сексом!
На мою думку США не є морально піднесеною державаю, на яку варто рівнятись....США не Голандія, але й не Англія...
Прогресс сделал розетки недоступными большинству детей, -- умирают самые одаренные

#59 OFFLINE   Res

ПрощаВай Сцк-Хрюша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 1018 posts

Надіслано 12 January 2007 - 08:52 PM

Тюю, нема чого рівнятись на США взагалі! Але ми говорили про:

та інших економічно розвинутих державах
До чого ж тут "моральна піднесеність" до економіки і матеріального благополуччя населення?
п.с. Повний оффтоп :ph34r:
Posted Image

#60 OFFLINE   kozZa

заКоХана в ТаранТінОоо (:

• Користувачі
  • PipPip
  • 187 posts

Надіслано 12 January 2007 - 11:02 PM

Ти думаєш це має виглядати так - вийти на вулицю і кричати: "Кому потрібна дитина?"

ну хоча б так ;)

А ті хто із-за безпліддя не можуть мати - таких одиниці

ооо, повір не одиниці і то далеко не одиниці. знаю купу прикладів які зробили аборт колись і тепер усьо, "порожні". а з самої маленької всиновити завжди ліпше, і повір багато хто цього хоче.

Притулки переповнені!

це абсолютно не аргумент якшо вже йдецця про життя дитини! знаходять місця...

ніфіга не відмінили, хоть не спорю, шо ті 8 чи скіки там тисяч - це ніщо!

мене здивувало, шо зачепили моральність і типу шо держава в моральності цій винна. я зрозуміла це так. хоча згодна, що підтримки все-таки від держави ніякої в плані фінансування, сприяння якогось, нормального медичного обслуговування і т.д.

Якщо в Англії/Франції/Італії та інших економічно розвинутих державах люди одружуються в 30-40 років, то для нас то чомусь дико...чому??

а шо це нормально хочеш сказати? нормально жінці народжувати дітей в 40? тоді її чадо нехай тоже в 40 одружицця, тоді людині вже 80, вона навіть внуків побачити нормально не встигне з таким життям...
хоча я шось такого не чула шоп там в 30-40 одружувались :) з чого ти це взяв?

.На нас дивляться квадратними очима, коли бачать, що дівчата та хлопці вступають в статеві відносини та заводять сім*ю в 16-18 років...

і я на це дивлюсь квадратними очима. але по-моєму тіки я одна, принаймні на цьому форумі. :huh:

І ще раз я погоджуюсь з Максом, що на утримання дитини коштів в середньостатистичній сім*ї немає.....

запитайте в своїх батьків чи були в них гроші,коли вони народили вас. в моїх не було, і я добре пам"ятаю як бідно жила в дитинстві, коли в мене майже нічого не було, але зараз все нормально і я дякую своїм батькам за то,шо є я :)

в США напевно ще раніше 16 років починають займатись сексом!

далеко не міф! знаю вдосталь ровесників, які по обміну вчились в США 1 рік. розказують, що перший раз в 13-14 років - це не те, що норма, а якби повинність. хто проти - той не такий, як всі :ph34r:

На мою думку США не є морально піднесеною державаю

+1 :)

До чого ж тут "моральна піднесеність" до економіки і матеріального благополуччя населення?

от я про це і кажу :)
Як це любити людей, яких ніколи не зустрічав?
Як це з кожним днем спостерігати, як під ногами осипається твій маленький і затишний світ, А ЗА НИМ ОГОЛЮЄТЬСЯ ПІТЬМА КОСМОСУ? © Любко Дереш

Posted Image

#61 OFFLINE   гатор

Користувач

• Користувачі
  • PipPip
  • 80 posts

Надіслано 13 January 2007 - 12:42 AM

І ще раз я погоджуюсь з Максом, що на утримання дитини коштів в середньостатистичній сім*ї немає.....Чому за кордоном жінки працюють від того, що нема шо робити, а нас - щоб прогодувати сім*ю?...Це слабкість держави.....

Якщо захотіти то всьо можна, просто треба памятати що не все і зразу буває от так

Якщо в Англії/Франції/Італії та інших економічно розвинутих державах люди одружуються в 30-40 років, то для нас то чомусь дико...чому??

А скажи чому має бути не дико? Чи ти думаєш шо жінці в 30 років легко родити? десь чув шо нормальні роди і шо здорова дитина це до 25 років, дальше всьо більше ускладнюється і то при тому що жінка має бути здоровою, хотя бувають і виключення без цього не може бути

і в такому випадку ,якщо в такому віці одружуватись, то малі не побачуть своїх дідів бабів, не кажучи про пра.

не відмінили, але це всьо дуже проблемно, дуже, моя сестра вродила і навіть через місяць були ще не прийшли гроші ті шо розраховані на пологи і це печально (

.На нас дивляться квадратними очима, коли бачать, що дівчата та хлопці вступають в статеві відносини та заводять сім*ю в 16-18 років...

да бо це брєд, і в мене квадратні очі, є одна учиться в потоці в моїй бурсі на другому курсі літом одружилась, її чоловік на першому курсі, що хоч бики з села )

запитайте в своїх батьків чи були в них гроші,коли вони народили вас. в моїх не було, і я добре пам"ятаю як бідно жила в дитинстві, коли в мене майже нічого не було, але зараз все нормально і я дякую своїм батькам за то,шо є я

цілком і повністью погоджуюсь, раніше про таке не думали вродь, бо наскільки я памятаю то мої тож дуж бідні тоді були, навіть були такі моменти що не було на хліб , але нічо якось викарабкались, і я теж вдячний їм, я вдчний своїм батькам, які тоді мали не тільки мене одного і при тому ще й вчились , так що не треба тут тириндіти, мол тяжко дитину втримати, якщо захотіти то всьо можна.

#62 OFFLINE   Chaburashka

Почесний користувач

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 524 posts

Надіслано 03 May 2007 - 04:26 PM

Особисто я проти абортів. Але вирішувати робити аборт чи ні повинна сама жінка. Чоловік чи хлопець, чи ким він приходиться, повинен підтримати її у будь-якому її виборі. І бути поряд з нею.
"Это невозможно" - сказала Причина. "Это безрассудно" - заметил Опыт. "Это бесполезно" - отрезала Гордость. "Попробуй..." - шепнула Мечта!

#63 OFFLINE   m00n

Русскоязычный

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 411 posts

Надіслано 13 November 2008 - 04:03 PM

мануал прилагается
Прикріплений файл  abort.jpg   115.28K   16 Завантаження
Прикріплений файл  laugh.gif   318.36K   0 Завантаження
Не бойтесь умереть, вы об этом даже не вспомните!!!
Posted Image

#64 OFFLINE   Ptashechka

Та, яка вже не існує на CDS

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 2464 posts

Надіслано 13 November 2008 - 10:56 PM

Мун, бУгАгА!!! ржунемагуяпадсталом! До речі, ти знаєш, що аборт, як такий, можна зробити лише до 3 місяця? В інших випадках, коли дитина загрожує життю жінки, робляться штучні роди
Пять условий для одинокой птицы: первое - до высшей точки она долетает, второе - по компании она не страдает, даже таких же птиц, как она, третье - клюв ее направлен в небо, четвертое - нет у нее окраски определенной, и пятое - поет она очень тихо.
© з якогось сайту

#65 OFFLINE   BAD__GIRL

лямуРРрррр

• Супермодератори
  • 2247 posts

Надіслано 14 November 2008 - 12:38 PM

View PostPtashechka, on Nov 13 2008, 23:01, said:

Мун, бУгАгА!!! ржунемагуяпадсталом! До речі, ти знаєш, що аборт, як такий, можна зробити лише до 3 місяця? В інших випадках, коли дитина загрожує життю жінки, робляться штучні роди
може,я таки повна дура,але що тут смішного?????????

є різні види абортів,на різних стадіях розвитку дитини

але,*ля це вбивство,що тут веселого?

Ніщо,так не псує Ціль,як Попадання...
Чи правильна глибока думка
Вкладена в коротку розмову

#66 OFFLINE   Ptashechka

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 2464 posts

Надіслано 14 November 2008 - 02:10 PM

Жанно, ти про аборти читала? то що Мун виклав - так НЕ робиться! Та ви що? Навіть сатаністи (брехливі) до такого б не додумалися.
Коли в людини сформоване тіло, її не розривають, а роблять штучні роди. Тобто, жінка випиває якусь гидоту (чи що там ще придумали лікарі), і внеї стається викидиш. На меньших строках - нема чого розривати, просто відсмоктуються клітини, які ще не сформовані, як показано на малюнку. Те тілце більше схоже на головастика (не кажіть, що ви не ловили колись рибу, і не змушували її задихнутися, а потім нагло її їли!, якщо так хвилюєтесь за ненародженне сторіннячко, то тоді треба хвилюватися і за інших, вже народжених сторінь: риба, птиця, поросятки, телятки і т.д.)
І відсмоктується інакшим чином. Зара знайду реально медицинську статтю і викладу
Тому і смішно з малюнку. Мун його малював, напевно, коли подивився всі 4 частини Пили, Різню, і Джека Потрошителя.

З.І. Мун навіть не вправильному положені ембріон намалював :bigwink: Дуже рідко дитина розвивається в такому положені. Це радше виняток з правила

Змінено Ptashechka, 14 November 2008 - 02:19 PM.

Пять условий для одинокой птицы: первое - до высшей точки она долетает, второе - по компании она не страдает, даже таких же птиц, как она, третье - клюв ее направлен в небо, четвертое - нет у нее окраски определенной, и пятое - поет она очень тихо.
© з якогось сайту

#67 OFFLINE   Ptashechka

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 2464 posts

Надіслано 14 November 2008 - 02:29 PM

Найшла сайт, де пише те що написав Мун :gg: бУгАгА! Треба буде записатися до свого гінеколога і в неї спитати. Інтуіція підказує мені, що на тому сайті просто залякують. Як політики обіцянки солодки дають. Ну не може такого бути:

Расширение или выскабливание.
В период с седьмой по двенадцатую неделю беременности используется метод, который состоит в разрезании ребенка на части хирургическим ножом с последующим выскабливанием.
Человек, который делает эту операцию, должен вновь собрать части ребенка, чтобы удостовериться, что матка пустая.
чо за бред-то? :bigwink: це перевірпяється на узд - раз, по друге, як збирати внутрішні органи? Люди, ну думайте хоч трошки головою, не вірте всьому, що пише!

Коротше, на 23 тижні аборт ЗАБОРОНЕНО!!! жоден лікар на таке не піде!!!

Змінено Ptashechka, 14 November 2008 - 02:37 PM.

© з якогось сайту

#68 OFFLINE   La Femme

Love+Life+Light

• Модератори
  • 767 posts

Надіслано 15 November 2008 - 03:22 AM

По-перше, на малюнку який

Мун його малював
, положення ембріона не є неприродним. Пташечко, перед тим як голосно про щось заявляти, перевір чи ти права. Щоб ти знала, ембріон міняє положення під час вагітності.
По-друге, ембріон дійсно розрізають на частини. І потім висмоктують з матки. І це не "Пила", це реальна процедура, яку роблять в більшості випадків, особливо в першому триместрі, ібо швидше і простіше ніж штучні роди. І так, після цього лікар має перевірити чи забрав всі частини з матки,інакше - зараження, з можливим летальним наслідком.
По темі- я проти аборту. Вважаю його несправедливістю по відношенню до дитини. Прикро, що так звані біологічні батьки, яким не стало розуму вберегтись від небажаної вагітності, розпоряджаються життям невинної і живої (! - це не просто кусок м"яса) дитини. І це проблема обох, або того, хто за це агітує. Слабкість людей, не здатних ані запобігти наслідкам, ані бути за них відповідальними.

І серйозно - говорити про таку тему, як аборт,фразами "бугага" - це вже якось дико.
For the whole world you may be just one person, but for one person you may be the whole world.

Fighting for peace is like fucking for virginity

YOU DON'T NEED EYES TO SEE ......YOU NEED VISION!

#69 OFFLINE   husain_if

Гігант-мислі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 1546 posts

Надіслано 15 November 2008 - 05:16 PM

Мій тато ремонтує (деколи) ці писосмоки для абортів.. :bleh:
Posted Image
Мрії закінчуються разом з життям
"Я приношу себя в жертву. Если этого хочет Бог, он прикажет мне встать в ряды мучеников и настоящих людей"
Саддам Хуссейн 28.04.1937 года - 30.12.2006 года

Posted Image
Posted Image

Барака Хусейн Обама - перший чорношкірий афро-американець президент США

#70 OFFLINE   m00n

Русскоязычный

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 411 posts

Надіслано 19 November 2008 - 04:49 PM

View Posthusain_if, on Nov 15 2008, 17:21, said:

Мій тато ремонтує (деколи) ці писосмоки для абортів.. :ph34r:

ручками и ноженьками засоряются???

тут ещё читаем.......

На сроке 18 - 27 недель, редко 13 - 18 недель (обычно по меди-
цинским показаниям, для сохранения жизни матери), производится опера-
ция малого кесарева сечения. Дети на таком сроке часто уже жизнеспо-
собны (т.е. при определенном уходе могут жить вне материнской утро-
бы), они плачут, сучат ножками, двигают ручками. Таких детей кладут
на окно между рамами или в холодильник живыми, и они быстро погибают
от переохлаждения.

На сроке 18 - 27 недель применяется интераамниальное введение
жидкостей: после захвата шейки матки и расширения шеечного канала
вводится толстая длинная игла, с помощью которой прокалывается плод-
ный пузырь, отсасывается определенное количество околоплодных вод и
вводится такое же количество концентрированного раствора поваренной
соли и глюкозы. Через несколько часов начинается родовая деятельность
и ребенок изгоняется из матки. Под действием этих растворов младенец
погибает мучительной смертью. Осложнением при введении слишком боль-
шой дозы раствора или при попадании его в кровеносные сосуды может
быть гипернатриемия (повышенное содержание натрия в крови), которая
характеризуется головными болями

©gb;;tyj тут http://www.liveinternet.ru/users/alien_is_...w/post58324057/

Posted Image
очень похоже на этососалку

всем спасибо..... порыгал

ну и вдобавок Вам КОНТРОЛЬНЫЙ
РАК молочной железы и рак лёгких курильщика

Прикріплений файл  user6569_pic3516_1222645005.jpg   26.08K   1 Завантаження

Прикріплений файл  user6569_pic3518_1222645280.jpg   30.49K   3 Завантаження

фубля
Posted Image

#71 OFFLINE   x3m_bob

₪самозакоханий₪

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 2771 posts

Надіслано 19 November 2008 - 05:24 PM

це дуже гидко :rip: :gg:
All LOVE lost
This is the end of a wortheless LIFE

www.gun.if.ua

#72 OFFLINE   m00n

Русскоязычный

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 411 posts

Надіслано 09 December 2008 - 07:59 PM

ещё мануал
Прикріплений файл  Abortion.gif   436.57K   11 Завантаження

можно делать в домашних условиях
Posted Image

#73 OFFLINE   BAD__GIRL

лямуРРрррр

• Супермодератори
  • 2247 posts

Надіслано 09 December 2008 - 08:13 PM

Мун,моє серце такого не витримає дивитись(((чому не попередив(
Ніщо,так не псує Ціль,як Попадання...
Чи правильна глибока думка
Вкладена в коротку розмову

#74 OFFLINE   sokoloff

l33t hax0r

• CDS TeaM
  • 1440 posts

Надіслано 10 December 2008 - 07:53 PM

Мун б*яяяяяяяяяяяяя...
Posted Image

#75 OFFLINE   NetSt@r

Mr. NetSt@r

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 1432 posts

Надіслано 10 December 2008 - 11:44 PM

ДНЕВНИК НЕРОЖДЕННОГО РЕБЕНКА

5.10. Сегодня началась моя жизнь. Мои родители еще не знают об этом, но я есть. Я-девочка. У меня будут светлые волосы и голубые глаза. Уже все определено. Даже то, что я буду любить цветы.

19.10. Некоторые говорят, что я еще не настоящий человек, что только моя мама существует. Но я настоящий человек, так же как и маленькая крошка хлеба, но все же настоящий хлеб! Моя мама есть и я тоже есть.

23.10. Мой рост уже развивается. Только подумайте, что где то через год я буду улыбаться, а потом говорить. Я знаю что моим первым словом будет Ма-ма!

25.10. Сегодня мое сердце начало биться совершенно самостоятельно. С этих пор оно будет спокойно биться всю мою жизнь, и, никогда не остановится для отдыха. А через много-много лет оно устанет, оно остановитсяи я умру...

2.11. Я вырастаю по-немножку каждый день. Мои руки и ноги начинают принимать форму. Но мне придется еще долго ждать, прежде чем эти маленькие ножки поднимут меня, чтобы я смогла дотянутся до маминых рук, прежде чем эти маленькие ручки смогут собирать цветы и обнимать мою маму и моего папу.

12.11. На моих руках начинают формироваться крошечные пальчики =) смешно они такие маленькие! =))) Я смогу гладить ими мои волосы.

20.11. Только сегодня доктор сказал моей маме, что я жива, что я здесь под ее сердцем! Ах! Как она счастлива, наверное! Ты счастлива, мамочка?

23.11. Моя мама и мой папа, наверное, думают, как меня назвать. Но они даже не знают, что я - маленькая девочка. Я хочу, чтобы меня назвали Катей! Я уже становлюсь такой большой!

10.12. У меня растут волосы, они светлые блестящие и гладкие. Интересно, какие волосы у моей мамы?

13.12. Я уже немножко могу видеть. Вокруг меня темно. Когда мама принесет меня в мир, он будет полон солнечного света и красивых цветов. Но чего я больше хочу это увидеть мою маму! Какая же ты, моя мама?

24.12. Интересно, моя мама слышит тихий стук моего сердца? Некоторые дети приходят в мир больными, но мое сердце сильное и здоровое. Оно бьется так тихо тук-тук, тук-тук. У тебя будет здоровая и красивая дочка, мама!

25.12. СЕГОДНЯ МОЯ МАМА УБИЛА МЕНЯ!
Posted Image
Жизнь как туалетная бумага - длинная, а тратим на всякое дерьмо

1 читають цю тему

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Интернет реклама